Szybki Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ożywcze konsultacje

Mówią, że żeby zobaczyć las, trzeba z niego wyjść.

Czujesz, że jesteś w lesie ze swoimi tekstami? 

Może szukasz pomysłów na artykuły blogowe albo zastanawiasz się, co ciekawego można napisać o Twoich produktach?


To dobry moment na konsultacje!

Przydam Ci się w roli niezależnej i obiektywnej konsultantki, która:

Dobrze wiem, że siedząc we własnym biznesie, ciężko jest złapać perspektywę i z dystansem spojrzeć na swoje pomysły. Zdejmę z Ciebie klątwę wiedzy i zapewnię powiew świeżości!

Tematy, na które chętnie z Tobą porozmawiam:

Język Twojej marki

Jeśli w Twojej głowie jest mnóstwo znaków zapytania – nie wiesz, kto jest Twoim wymarzonym klientem i w sumie, co ciekawego możesz powiedzieć o swoich produktach czy usługach, zatrzymaj się. Zamiast publikować chaotyczne treści bez wspólnego mianownika, poukładaj wszystkie klocki. Pomogę Ci w tym – przyjrzymy się Twojej marce, określimy idealnego klienta, no i znajdziemy sposób, by przemówić jego językiem.

Pomysły na treści

Strona internetowa, blog, newsletter, social media. Kanałów tyle co w Wenecji, a Ty nie masz pojęcia, w którym kierunku płynąć? Może to klątwa wiedzy sprawia, że nie wiesz, o czym pisać, bo wszystko wydaje się oczywiste? Albo może blokuje Cię obawa, że tworzenie treści to ogrom pracy? Spokojnie. Pomogę Ci opracować ramy komunikacji. Przekonasz się, że to nie takie trudne, jak się wydaje.

Strona internetowa

Masz za sobą inwestycję w stronę internetową, ale nie widzisz efektów? Zastanawiasz się, czy wszystko działa, jak trzeba? Strony internetowe to mój konik! Zajrzę we wszystkie zakamarki Twojej witryny nie tylko pod kątem treści. Lubię się z Google Analytics, wiem, jak ważny jest UX. Podpowiem Ci, co zrobić, by Twoja strona śmigała jak złoto.

Oferuję konsultacje, bo…

Konkrety:

Czas trwania konsultacji

To czas „na wizji”, bo najpierw muszę odrobić swoją pracę domową, przygotować się do spotkania. A później opracować jego efekty.

2 godz.

Cena konsultacji

To cena netto, należy do niej doliczyć podatek VAT 23%. Wystawiam faktury.

490 zł

Kolejność zdarzeń:

Daj znać, o czym chcesz porozmawiać i prześlij mi wszelkie informacje, które pomogą mi przygotować się do spotkania. Jeśli chcesz, możemy porozmawiać telefonicznie, by wstępnie omówić Twoje potrzeby.

Ustalamy termin spotkania, a następnie przesyłam Ci fakturę pro forma do wykonania płatności. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz fakturę VAT.

Czas na spotkanie – łączymy się na Google Meet i… rozmawiamy. To czas na konkrety.

Po spotkaniu otrzymujesz ode mnie opracowanie podsumowanie. A kiedy już zaczniesz działać, jestem do Twojej dyspozycji. W ciągu 14 dni od terminu konsultacji będę Cię aktywnie wspierać we wdrażaniu wypracowanych pomysłów.

Z nimi już rozmawiałam:

Jestem w amoku twórczym! Teraz to wszystko widzę! Nigdy wcześniej na to nie patrzyłam. Pokazałaś mi perspektywę klienta w najlepszej oprawie!

Karolina D.

Ania podała świetne pomysły na 3 artykuły, które najlepiej trafią do moich odbiorców. I tak się stało.

Aleksandra D.

Literówka to Pani Ania, która na pierwszym spotkaniu potrafiła przelać na papier wszystkie moje chaotyczne, nieskładne myśli i wyobrażenia dotyczące strony internetowej.

Janusz G.

To jak? Ustalamy termin?