Szybki Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O mnie

Literówka jest prezentem, który podarowałam sobie na 40 urodziny. 

Bez czerwonej kokardy, za to z energetycznym różowym logo.

Copywriterka Ania Gratkowska

A co robiłam wcześniej?

Oszczędzę Ci opowieści o tym, jak to zawsze lubiłam pisać. Jeszcze w czasie studiów zaczęłam pracę w rodzinnej firmie chłodniczej. Ale po 6 latach odeszłam, bo czułam, że to nie jest mój świat. To była najtrudniejsza i zarazem najlepsza decyzja, jaką podjęłam. Jednocześnie jestem wdzięczna za ten czas, bo wiele się nauczyłam i poznałam mechanizmy sprawnie działającej firmy od środka. Wyzwania i potrzeby moich klientów znam nie tylko z briefów, ale i z własnego doświadczenia.

A potem?

Literówka Ania Gratkowska

Założyłam swoją firmę w 2010 roku. Od 13 lat pracuję na swoim i żyję! Razem z mężem, Tomkiem, prowadzimy Studio Przy Lesie – małą agencję kreatywną, która pomaga oswoić marketing firmom B2B. Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych, na potrzeby których od lat tworzę treści. Mam za sobą wiele przegadanych godzin, wypitych kaw z klientami i jeszcze więcej linijek napisanych tekstów. Jednak dopiero w 2020, tworząc Literówkę, ośmieliłam się głośno mówić o tym, że jestem copywriterką.

Literówka pozwoliła mi się wyszaleć w copywritingu, otwierając drzwi do świetnych biznesów i wartościowych relacji. Po dwóch intensywnych latach pisania postanowiłam wykonać kolejny krok na ścieżce rozwoju i zanurzyłam się w temat strategii komunikacji. To właściwie naturalne uzupełnienie mojego pisania, w którym elementy strategii były od zawsze.

Jedno jest pewne – bez pisania nie mogę długo wytrzymać (wiem, bo testowałam to na sobie na początku 2023 roku), dlatego pisanie tekstów to mój absolutny nr 1!

TALENTY WG GALLUPA

Czy moje talenty mogą Ci się przydać? 

Ania Gratkowska copywriterka

Sprawdź:

Uczenie się

To mój nr 1. Uwielbiam się uczyć, poznawać nowe tematy i branże. Copywriting jest moim paliwem. Poza tym rozwijam się, podnoszę swoje kompetencje, ciągle szukam wartościowych kursów i szkoleń.

Zgodność

To prawda, wolę harmonię od konfrontacji. I kiedy bywają trudne sytuacje, to zawsze chcę się dogadać. Nie boję się krytyki i poprawek, dążę do porozumienia.

Zbieranie

Jestem dociekliwa i uwielbiam research. Zlecając mi pracę, możesz mieć pewność, że z przyjemnością będę przekopywać źródła, no i postaram się wyciągnąć jak najwięcej informacji… od Ciebie.

Indywidualizacja

Mam nastawione radary na dostrzeżenie wyróżników, niepowtarzalności i mocnych stron u innych osób. To przydaje się w pisaniu tekstów! 

Intelekt

Ten talent zostawiam… sobie. Lubię być sama, porozmyślać. To pozwala mi zrównoważyć bodźce, które serwuje mi praca. Snucie się po lesie czy bieganie sprawiają, że wracam do swoich zadań z zapałem. Równowaga w przyrodzie musi być.

Moją misją jako copywriterki jest pokazać, że autentyczność jest Twoją największą siłą.