Szybki Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marki osobiste

Portfolio copywritera:

Copywriting dla salonu groomerskiego

Tosador

Powiedz głośno: „groomer dla psów” i zamknij oczy. Niech zgadnę – w Twojej głowie pojawił się york z kokardką czy ładnie przystrzyżony maltańczyk? Właśnie takich skojarzeń chciała uniknąć moja klientka, otwierająca salon groomerski dla psów w mojej okolicy.
więcej
Teksty na stronę internetową Anny Bętkowskiej

Anna Bętkowska

O human design for business nie wiedziałam nic, dopóki nie zgłosiła się do mnie Ania Bętkowska. Ania jest doświadczoną przedsiębiorczynią i działaczką społeczną, która prowadzi autorski projekt Managerial Social Responsibility.
więcej
Copywriting dla wirtualnej asystentki

She Helps

Ależ to była świetna współpraca! Kasia Jabczyk, wirtualna asystentka, odezwała się do mnie z prośbą o napisanie tekstów na stronę internetową. Od początku złapałyśmy świetny flow. Może to dlatego, że Kasia jest moją Gallupową bliźniaczką?
więcej
Copywriting i strona internetowa dla studia masażu

Bodhi studio pracy z ciałem

Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie, gdy myślisz o masażach? Niech zgadnę: długie szlafroki, świeczki, pomieszczenie z przygaszonym światłem, koniecznie w odcieniu brązu. I do tego hasło: relaks dla ciała i umysłu.
więcej
Teksty na stronę internetową specjalistki od HR

Agata Woszczyk

To właściwie miała być redakcja tekstów, niekoniecznie pisanie całości od zera. Agata Woszczyk, specjalistka od HR, której ścieżka zawodowa zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, zwróciła się z prośbą o ogarnięcie tekstów na stronę internetową. 
więcej
Teksty na stronę internetową coacha

Ania Mindykowska

Zawsze będę się upierać, że do napisania tekstów potrzebne są dwie rzeczy: trzeba poczuć temat, czyli musi coś „zaklikać w głowie”, a druga rzecz to dobry kontakt z klientem. W tym przypadku było jedno i drugie.
więcej
Teksty na stronę internetową Kolakdesigner

Kolak Designer

Ola Kolak jest ekspertką od skutecznych reklam na Facebooku i Instagramie, a przy tym niesamowicie ciepłą i pomocną osobą. Nic dziwnego, że jej referencje mogą być powodem zazdrości.
więcej
Copywriting dla mentorki w branży beauty

Dorota Kocot-Rzepka

Dorota wystartowała ze swoją działalnością mentoringową nie dlatego, że wymyśliła tak sobie w słoneczne popołudnie, tylko dlatego, że wciąż słyszała jedno pytanie: „Dorota, jak Ty to robisz u siebie?”. A kiedy dojrzała do decyzji, by zacząć działać, zrobiła to w przemyślany i strategiczny sposób, dbając o spójny wizerunek już od samego początku.
więcej
Copywriting dla specjalistki od brush letteringu

Poprawna Optymistka

Dużo wiesz o brush letteringu? Bo ja do niedawna nie wiedziałam nic. Aż pewnego dnia napisała do mnie Poprawna Optymistka, czyli Wioletta Guzy, która w Polsce prawdopodobnie wie najwięcej na ten temat. A z całą pewnością jest pierwszą polską autorką książki o brush letteringu.
więcej
Teksty na stronę internetową Hundert Consulting

Hundert Consulting

Czy ekspertka od systemów zarządzania wg normy IATF16949:2016 musi występować w garsonce i onieśmielać klientów żargonem branżowym? Pewnie domyślasz się odpowiedzi. 
więcej
Copywriting dla agentki nieruchomości

Patrycja Kaczmarek

Ubezpieczenia to trudny temat – skomplikowane, trudne do ogarnięcia, wciąż jeszcze postrzegane są jako zbędny wydatek. A do tego agenci, wiadomo – namolni, pojawiają się przy podpisaniu polisy, a później o nas zapominają… Z takim wyzwaniem zgłosiła się do mnie Patrycja Kaczmarek, agentka ubezpieczeniowa łamiąca wszystkie stereotypy.
więcej
Teksty na stronę internetową fotografa

Tomasz Siuda fotograf

Będąc fotografem, łatwo jest wpaść do szufladki z etykietą „fotograf kulinarny” albo „sesje ślubne”. Jak zatem wyróżnić się na tle konkurencji? Takie pytanie postawił mi Tomek Siuda, a ja wzięłam się do pracy.
więcej