Szybki Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prężne biznesy

Portfolio copywritera:

Copywriting dla firmy B2B

RM System

Czy w opisach biur halowych jest miejsce na… emocje? Pewnie domyślasz się odpowiedzi. Mojemu klientowi zależało na tym, by pokazać nie tylko cechy projektowanych przez niego konstrukcji, ale też ich realny wpływ na codzienną pracę kierowników produkcji czy osób odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu.
więcej
Teksty na stronę internetową dla platformy Feblik

Feblik

Kiedy klient kładzie na stole strategię komunikacji, nie mam wątpliwości, że będzie to dobra współpraca. Marzena Kołodziej, współzałożycielka Feblika – platformy z warsztatami rzemieślniczymi – potrzebowała nowych tekstów na stronę internetową.
więcej
Copywriting dla agencji interaktywnej Kryptonum

Kryptonum

Uśmiechnięte twarze teamu Kryptonum znałam z czeluści Instagrama, a kiedy zgłosili się do mnie z propozycją popracowania nad komunikacją na ich nową stronę, nie mogłam odmówić sobie współpracy z tak pozytywnymi ludźmi!
więcej
Parawizualni

Parawizualni

To pierwsze zlecenie, w ramach którego pisałam dla pary. Podeszłam do tematu z dużą ciekawością z dwóch powodów: po pierwsze, sama działam z mężem i wiem, jak nasze spojrzenia na niektóre sprawy potrafią się dramatycznie różnić, po drugie, czułam, że Kaja, zgłaszając się do mnie, będzie dobrze przygotowana. 
więcej
Copywriting dla firmy klimatyzacyjnej

3KOM

Klient z branży klimatyzacyjnej zdecydował się na rebranding, ponieważ dotychczasowe działania wizerunkowe nie przynosiły oczekiwanych efektów. Nazwa firmy podobna do wielu innych nazw, zawartość strony internetowej – tak samo. Pochyliliśmy się wspólnie nad tematem.
więcej
Teksty na stronę internetową firmy sprzątającej

Klar

„Pokochasz sprzątanie, gdy zlecisz je nam”. Patrycja prowadząca firmę zajmującą się sprzątaniem biur dobrze wie, jakie potrzeby i obawy mają potencjalni klienci. Dłuższa rozmowa przy kawie zapewniła mi punkt wyjścia do utworzenia tekstów na stronę internetową.
więcej
Copywriting dla dewelopera z Wielkopolski

Zamieszkaj w Jankowie

Ta współpraca obejmuje znacznie szerszy zakres niż teksty na stronę internetową. Firma deweloperska zwróciła się z potrzebą „poprowadzenia za rękę” w kwestii marketingu.
więcej